top of page
2.jpg

Pokaz Fireshow

Stworzyliśmy kilkunastominutowy pokaz, który zachwyci każdego widza. Połączenie dynamicznych choreografii, imponujących efektów pirotechnicznych i wyjątkowej muzyki tworzy niezapomniane doświadczenie.

Nasza Oferta

Warmiński doublecontact.jpg

"Papuga Solo Show"

Krzysztof Papuga, czołowy polski artysta fireshow, prezentuje swój spektakl „Papuga Solo Show” – prawdziwe arcydzieło sztuki ognia.

8.jpg

Spektakularne pokazy ogniowe przygotowane przez wiodących polskich artystów fireshow!

Na czele grupy stoi Krzysztof Papuga, zwycięzca III Warmińskiego Festiwalu Ognia i Światła w Biskupcu z 11 maja 2024 roku.

OGIEŃ SNUJE OPOWIEŚĆ,

ISKRY MALUJĄ SŁOWA

Przyłącz się do naszej niezwykłej historii! Zaufaj naszemu doświadczeniu w teatrze ognia i odkryj, jak razem możemy tworzyć niezapomniane chwile. Poznaj nas lepiej i stań się częścią naszej pasji!

380416629_741344638005626_5929821720511004616_n.jpg

Magia iskier i
pirotechniki
(wkrótce)

Dragon Iga (1).jpg

Manipulacja smoczym
kijem 
(wkrótce)

D3-min.jpg

Żonglerka płonącymi
rekwizytami 
(wkrótce)

Darłowo_2-min[1].jpg

W krainie ognistej
pasjii 
(najnowszy!)

KILKA SŁÓW O NAS

Zapraszamy Cię do odkrywania świata Papuga Fireshow, gdzie sztuka łączy się z ognistą pasją. Nasze niezwykłe występy to nie tylko widowiska, to historia, którą razem tworzymy. Kliknij poniżej, aby zanurzyć się w galerii zdjęć i doświadczyć magii, która tkwi w każdym płomieniu.  Odkryj razem z nami, jak ogniste spektakle mogą stworzyć niezapomniane chwile pełne klasy!

Darłwoow 22-min.jpg

GDZIE WYSTĘPUJEMY

Wesela,  Imprezy urodzinowe, Imprezy firmowe, Pikniki, Festiwale, Imprezy plenerowe, Koncerty, Imprezy tematyczne, Eventy artystyczne, Przedstawienia teatralne, Imprezy kulturalne, Prezentacje produktów, Sesje zdjęciowe, Filmy i produkcje wideo, Kampanie reklamowe, Imprezy okolicznościowe, Parady i korowody, Otwarcia sklepów i restauracji, Imprezy dla dzieci.

Innovation Creativity safety

PIERWSZY REKWIZYT JUŻ DOSTĘPNY!