top of page

Przesyłka niezgodna z zamówieniem
 

Jeśli po otworzeniu przesyłki okaże się, że zawartość jest niezgodna z zamówieniem, skontaktuj się z nami. Możliwie jak najszybciej wyślemy Ci brakujące produkty.


Zwrot i zamiana

Jeśli zakupiony drogą wysyłkową towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić go w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Gwarantujemy satysfakcję z zamówionego towaru, albo zwrot pieniędzy. W przypadku przekroczenia granicy zwykłego zarządu, czyli zmian koniecznych do sprawdzenia produktu, przeprowadzamy indywidualną kalkulację wartości zwracanego produktu. Nie przyjmujemy zwrotu produktów robionych na zamówienie, chyba, że ich wykonanie jest niezgodne z parametrami zamówienia lub posiadają wady, o których nie poinformowaliśmy przed zakupem.

Więcej informacji możesz przeczytać w pouczeniu od odstąpienia umowy.

Zwracane towary wraz z oświadczeniem odeślij na adres nasz adres do zwrotów. 

Zwrócony towar możesz zamienić także na inny, będący w naszej ofercie - w zależności od wybranego produktu zwrócimy Ci nadpłatę lub pobierzemy brakującą sumę. Skontaktuj się z nami wcześniej w celu ustalenia dokładnej procedury.


Reklamacje, wady fabryczne /uszkodzenia towaru

Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne lub nie działa prawidłowo skontaktuj się z nami a następnie wyślij go na nasz adres do zwrotów.

Do szybkiego rozpatrzenia reklamacji, prosimy o przesłanie: 

  • reklamowany produkt, (kartę gwarancyjną -jeśli posiada)

  • dowód zakupu (paragon, faktura -jeśli została wystawiona)

  • dokładny opis powodu reklamacji

  • numer zamówienia

  • adres e-mail i numer telefonu, gdzie wyślemy raport z rozpatrzenia reklamacji

  • adres zwrotny do wysyłki - jeśli nie ma go na dowodzie zakupu bądź jest niepoprawny

 

Termin rozpatrzenia reklamacji nie będzie dłuższy niż 14 dni od chwili otrzymania przez sklep papugafireshow.com. przesyłki z towarem.

Reklamowany produkt zostanie sprawdzony i w razie stwierdzenia występowania opisanej usterki wymieniony na inny, pełnowartościowy, a w przypadku, kiedy nie będzie to już możliwe (z powodu wyczerpania nakładu lub przyczyn niezależnych), zaproponujemy inny produkt dostępny w naszym sklepie lub zwrócimy pieniądze.

Scenę z najbardziej widowiskowego momentu spektaklu
bottom of page